fbpx
Close

Kuidas kasiinod teenivad raha?

Avatar

Foto: Unsplash

Palju on kirjutatud strateegiatest, kuidas kasiinomängudes raha võidetakse, kuid harva räägitakse kasiinode enda raha teenimisest. Selleks, et kasiino oleks kasumlik, peab iga netikasiino mingi protsendi mängijate rahadest omale võtma. Selles artiklis tutvume erinevatese viisidesse, kuidas kasiinod nii Eestis kui ka välismaal teevad raha.

Mängijate kaotatud panused

Kõige märkimisväärseim viis, kuidas netikasiinod teevad tulu, on mängijate kaotatud panuste vormis. Iga mängija peab kasiinos mängimiseks panuse oma mängukontole laadima. On kaks võimalust, kas mängija kaotab raha või võidab raha tagasi mitmekordselt.

Suur osa kasiinomängudest on loodud nii, et on suurem tõenäosus, et mängija kaotab, kui võidab. Muidu kasiinod kaotaksid raha ja äris ei oleks mingit kasu. Muidugi erinevates mängudes tõenäosused on erinevad; slotimängudes kaotamine on lihtsam kui näiteks spordiennustamises.

On oluline teha vahet mängijate panustest saadud tuludega ja drop-kastiga. Eriti blackjack-mängudest tuttavasse kasti pannakse mängu jooksul krediidi kviitungid, millega võib lunastada kasiino žetoonid mängu jaoks.

Mis omadused mõjutavad kasiinode põhitulu?

On palju põhjuseid, miks teatud kasiino teenib rohkem või vähem teatud perioodil. Esiteks, on tulu automaatselt suurem, kui maja eelis on suurem. Samas ei taha paljud mängida kasiinodes, kus maja eelis on liiga suur protsent võitudest. Seega püüab iga netikasiino leidma protsendi, mis ei vii mängijaid mujale, kuid toob kasiinole raha sisse.

Kasiino tulusid mõjutab ka see, kui palju raha mängudesse panustatakse keskmiselt. Näiteks uute netikasiinode tulud võivad olla madalamad juba lihtsalt sellepärast, et mängijad ei usalda kasiino lehekülge veel piisavalt. Keskmiseid panuseid mõjutavad ka see, kes kasiinos mängivad ja mis on miinimum ja maksimumpanused. Kõige tähtsam on muidugi see, et mängukeskkond on võimalikult turvaline ja meelelahutuslik. Usaldusväärsetesse Eesti kasiinodesse võib tutvuda aadressil https://www.eestikasiino.com/.

Foto: Unsplash

Maja eelis

Maja eelis on oluline osa eriti klassikalistest kasiinomängudest saadut tulu. Maja eelis on protsendiosa, mis kasiino võtab mängija panusest sõltumata sellest, kas ta võidab või kaotab teatud mängus.Maja eelis vaheldub 4-70 protsendi vahemikus sõltuvalt kasiino leheküljest. Üldiselt kvaliteetsemates netikasiinodes maja eelis on natuke kõrgem, kuid samas on mängukeskkond märgatavalt mugavam.

Kui netikasiino maja eelis on ruletis näiteks 10 %, saab kasiino igast 100 € panusest 10 € tulu automaatselt. Kasiino võib ka otsustada, et erinevates mängudes maja eelis on erinev. Mida rohkem mängija võib mõjutada mängu lõpptulemus, seda kõrgem on tavaliselt maja eelis.

Kasiinoboonuste kaudu

See võib tunduda osadele väga üllatav, kuid kasiinod teevad raha ka boonuste abil. Eriti uutele netikasiinodele on väga tähtis saada uusi mängijaid, mis õnnestub pakkumiste ja boonuste abil. Tavaliselt tasuta boonustega eriti võita ei saa, seega peab mängija kasiinosse igal juhul rahalise panuse andma.

Miks mängija peaks olema teadlik kasiino raha teenimise viisidest?

Kui on teadlik sellest, kuidas kasiino raha teenib, oskab hasartmängudesse mõistlikult suhtuda. Paljud eestlased on unistanud loteriivõidust, kuigi kasiinode loteriis võitmine on peaaegu võimatu. On tähtis pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud meelelahutuse jaoks, millest kasiinod saavad alati rohkem tulu kui mängijad. Kui tahab mõistlikult kasiinomänge mängida, on tähtis luua mängu büdžett, mis aitab rahaasjade kontrollimises.

Kokkuvõte

Ühesõnaga netikasiinod teenivad väga mitmel erineval viisil, mis teevad kasiinode ärist kasumliku. Erinevad kasiinod teenivad raha ka erinevalt. Põhiliselt tulud tulevad mängijate panustest, kuid ka maja eelise ning boonuste kaudu.

scroll to top