fbpx
Close

Küpsis Purki | Eesmärkidest, päriselt

Avatar

Lahinguks ettevalmistumise üks olulisim osa on lahinguplaani, taktika ja strateegia paika seadmine ning analüüsimine.

Kuigi minu sõda küpsiste purki saamise (finantsvabaduse poole pürgimise) suunas on juba alustatud, on seni puudunud mul kindlad eesmärgid ja plaanid lahingute ning finantsvabadussõja võitmiseks. Selleks, et iga lahing ei lõppeks kurvalt, tuleb planeerida ja püstitada eesmärke, raskuspunkte ning mõelda läbi valikus olevad teed.
Hea plaaniga saad alati kindel olla, et see plaan kukub läbi. yu wot mate?
Jah, plaanid kukuvad mõnikord läbi, aga kui plaan puudub, on väga raske üldse milleski õnnestuda.  Sihitult ja paanikas ringieksleva marjulise võimalus asustust leida on kordades väiksem kui seenelise, kes on valinud mingi sihi, läbi mõelnud alternatiivsed võimalused ja kaalutlenud oma tegude riski.

5 Comments

 1. Väga hea lugemine! Oled tõenäoliselt palju aja- ja mõtlemiseressurssi oma plaanile pühendanud, sest tulem on üks äärmiselt selgelt sõnastatud ja reaalselt saavutatav masterplan. Mulle meeldis selle mitmetasandilisus ning nii suurepildiline kui detailidesse laskuv vaade, aga kindlasti ka see, et kõik su eesmärgid on ajas hästi jälgitavad. Palju jaksu nende eesmärkide mahakoksamisel!

  1. Tänan Mariliis!

   See kommentaar pani mulle naeratuse näole ja andis indu ainult juurde. Tundub, et olen siis ka ise õigel teel oma blogimise ja rahaasjadega.

   Tervitades
   Küpsis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

5 Comments
scroll to top