fbpx
Close

Mis on Küpsis Purki?

Avatar

Küpsis Purki on blogi, mille kirjutaja luges enda sõnul Rahajutud.ee lehelt paljusid erinevaid blogisid, mille loojad paistsid kõik olevat kõrgharidusega, või seda omandamas. Sellest tekkis temal kui verinoorel investoril, kelle haridustee on hetkel poolik ja jäänud põhihariduse tasemele, küsimus: kas need blogid suudavad kõnetada ka teisi temasuguseid inimesi? Vastuse ootamise asemel otsustas ta asja kätte võtta ning ise blogiga alustada!

Ankeet

Nimi: Küpsis Purki

Hüüdlause: Lihtsalt rahast ja elust

Lühitutvustus: On veidi hirmutav, et investeerimisest räägivad ainult kõrgemalt haritud inimesed ja see võib mõjuda kui eemaletõukavana potentsiaali omavatele noortele, või elutee tõttu pooleli jäänud haridusteega isikutele.

Kuna on toimumas või toimunud “investeerimisbuum” ning “taksojuht-investorid” on täiesti olemas, siis tunnen, et on puudu seda sotsiaalse taustaga kõnetav blogi, mis aitaks viia paremate raha- ja investeerimisteadmiste poole.

Olles ise saanud investeerimisest indu nii oma haridustee jätkamiseks, kui ka rahaasjade korda saamiseks, olen ka loonud endale internetipäeviku, mis loodetavasti suudaks kõnetada minule sarnase taustaga isikuid.

Investeerimishuvini, või üldse rahatarkuseni, viis mind keskkooli õpetaja- tollal haridusrevolutsionäär, praeguseks juba investeerimise valdkonnas üks liiderarvaja ning paljude õpilaste jaoks elumuutva õiguse-, keele- ja rahateadmiste pärandaja.

Kristi Saare, kui peaksid juhuslikult seda lugema, siis suur tänu sulle, tänu sinu toimetamistele ja tundidele ei ole keskkool olnud mahavisatud aeg.

LOE BLOGI

One Comment

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

One Comment
scroll to top