fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #95 | Eliis Mets ja Alex Talisainen – lennukiga kortereid ostmas käia on täiesti okei

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus noorte investorite Alex Talisaineni ja Eliis Metsaga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #95

“Kinnisvarajutud” podcasti 95. osas meelitasid kaks vanameest köögilaua taha endale külla noored, ilusad ja edukad, kui oma senisest teekonnast investeerimismaastikul tulid rääkima Alex Talisainen ja Eliis Mets. Igapäevaselt ehitusmaastikul toimetav Alex ja juristina tegutsev Eliis on võtnud nõuks liikuda ühiselt finantsvabaduse poole ning nad kirjutavad oma sammudest ka temaatilises blogis: https://teekondfinantsvabaks.wixsite.com/kodu.

Alex ja Eliis on oma portfellis kinnisvara poole kaldu ja paari aastaga on astutud jõuliseid samme Kuressaare üürituru vallutamise suunas. Kui teil tekib küsimus, kuidas Tallinnas elavad noored Kuressaarde kortereid hangivad ja neid haldavas, siis asi on lihtne: nagu korralikud kinnisvaramogulid istutakse lennukisse ja sõidetakse Kuressaarde kiiremini kui Siim oma hädise bensiinimootoriga Korea autoga Kehrasse jõuab.

Igatahes luubi all on just Kuressaare kinnisvaraturg ning analüüsime nii ostu- kui üürihindu ja saame sellega meie “Kinnisvarajutud” podcasti Eesti kaardil veel seni häbiväärselt pikalt valgeks jäänud laigul meisterlikult lipu heisata. Nagu meil noorte ja hakkamist täis külaliste puhul tavaks on saanud, siis saate jooksul oleme väga kadedad, et me ise varem ei alustanud, aga õnneks saate ilmumise ajaks oleme selle enda jaoks juba motivatsiooniks keeranud. Aga motivatsiooni jagub sellest episoodist kõigile!

scroll to top