fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #82 | Ele-Riin Kullamä Golovin – ausalt ja avameelselt Ida-Virumaast ehk kuhu põgenevad IT-miljonid?

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus Ida-Virumaal toimetava investori Ele-Riin Kullamä Goloviniga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #82

“Kinnisvarajutud” podcasti 82. osas reisime lõpuks Ida-Võlumaale. Koht, kus asjalikke kortereid anti veel mõned aastad tagasi neljakohalise summa eest, koht kus investorid ei viitsi väiksema kui 20-protsendilise tootluse nimel isegi sandaale jalga panna ning koht, kus arenguperspektiivi on kapaga!

Saates on külas Ida-Virumaal ning täpsemalt Jõhvis flippimisega tegutsev Ele-Riin Kullamä Golovin, kes tutvustab meile kohti, kuhu põline virulane Algis ei julgenud nooruses ilma korvpallimeeskonna mõõtu turvatiimita kunagi minna. Saame teada, et kuigi Ida-Virumaa kohta on paljudel eestlastel teatavad eelarvamused, siis ka seal elavad inimesed oma elu, kinnisvarainvestori jaoks on turul noppimiseks häid võimalusi ning mis kõige tähtsam, õige nurga alt vaadates tundub ka tulevik olema päris helge. Viimaseks trendiks on Eesti helgemate IT-valdkonna inimeste raha voolamine Ida-Virumaa kinnisvarasse, mida Ele-Riin varmalt ka paigutada aitab.

See saade on maiuspalaks kõigile neile kinnisvarainvestoritele, kelle jaoks Eesti ei lõppe ära Tallinna piiriga. Ja nüüd saame ka meie “Kinnisvarajuttude” poolt öelda, et sellega on Eestile ametlikult tiir peale tehtud ja enam pole kohta, millest me rääkinud poleks.

scroll to top