fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #73 | Otse põllult! Alain Auniga üürileandjate super abimehest Rendinist

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus Rendini kaasasutaja ja juhi Alain Aunaga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #73

“Kinnisvarajutud” podcasti 73. osa alustab kohe esimestel sekunditel võika valega, kui Algise fake-informatsiooni tulemusena juhatame saate kogemata sisse kui 74. osa. Sealt edasi on kogu saade aga puhas kuld, kui meil on külas Rendini kaasasutaja ja juht Alain Aun.

Kuna Algis kasutab Rendini juba pikemat aega ning ka Siim sai oma hiljutise korteriga käe valgeks, siis kutsusime Alaini saatesse, et küsida, kuidas saaksime seda suurepärast abimeest üürile andes veel paremini ära kasutada.

Vaatamata sellele, et tegemist pole reklaamsaatega, siis meie ajaloo ühe pikema osa lõpetuseks jõuame ühisele arvamusele, et tegelikult pole ühtegi tõsist põhjust, miks üüriinvestorid ei peaks Rendini vahendusteenust oma korterite väljaüürimisel kasutama. Päriselt ka.

NB! Palume arvestada, et see osa on salvestatud vahetult ENNE Venemaa laiaulatuslikku sissetungi Ukrainasse ja intensiivse sõjategevuse algust.

scroll to top