fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #70 | Kaspar Kissa – kaheksa aastaga nullist ca 80 üürilepinguni!

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus investor Kaspar Kissaga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #70

“Kinnisvarajutud” podcasti 70. osas oleme taas juubeli lainel ning seetõttu on stuudios istet võtnud taas üks raskekahurväe esindaja, kui oma teekonnast kinnisvaras räägib Scandium kinnisvara OÜ partner/projektijuht Kaspar Kissa.

Tööalaselt läbi karjääri kinnisvaravaldkonnas tegutsenud Kaspar ostis oma esimese üürikorteri 2015. aastal ning sellest ajast alates on kasv olnud meeletu. Kaheksa aastaga on portfellis kokku ca 80 üürilepingut ning kohe-kohe on järgmistes objektides neid arvestataval hulgal neid veel juurde tulemas.

Kaspari eripäraks on suurte korterite tootluse maksimeerimine neid tubade kaupa rentides, kuid portfellis on ka igasugu muud huvitavat. Ühel hetkel, kui kasv läks eriti kiireks ja keegi polnud sellist kirjut portfelli nõus hallata võtta, loodi ise kõige krooniks veel ka haldusettevõte. Kõigest sellest ja paljust muust juba saates!

NB! Laud oli taas katmata!

scroll to top