fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #55 | Kinnisvaraettevõtja Sergo Viil üürikorteritest, garaažidest, renoveerimisest ja ehitajatest

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus kinnisvaraettevõtja Sergo Viiliga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #55

“Kinnisvarajutud” 55. osas oleme taas stuudios kolmekesi, kui meil on külas kinnisvaraettevõtja Sergo Viil. Kaheksa aastat tagasi koos vennaga palgatöö kõrvalt kinnisvaraga toimetama hakanud Sergo on tänaseks jõudnud nii kaugele, et tema põhitegevus ongi kinnisvara.

Sergol on koos vennaga portfellis paarkümmend üüri- ja rendipinda (korterid ja garaažid) Haapsalu, Tallinnas ja Tartus ning mõned krundid. Hulk renoveerimisi on tehtud ka otse müügiks ning renoveerimisprojekte on ette võetud ka sõprade-tuttavate palvel.

Lisaks teadmistele ja kogemustele annab huvitaval kombel saatesse sattunud Sergo kuulajatele kindlasti ka palju inspiratsiooni ja pealehakkamist, sest ilmselt on isegi läbi raadioeetri kuulda, kuidas mehe silmad kinnisvarast rääkides särasid.

scroll to top