fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #193 | Ettevõtja Endrik Eller – laia haardega mees, kellelt on ära varastatud terve maja!

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus ettevõtja Endrik Elleriga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on investor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/ ja meie koolituste keskkond asub: www.kinnisvaraseminarid.ee.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #193

“Kinnisvarajutud” podcasti 193. osas võõrustame ettevõtjat Endrik Ellerit, kes liikus ühel hetkel meelelautusärist kinnisvarasse ja laenuärisse. Ajalukku läheb Endrik kindlasti ka selle poolest, et temalt on sõna otseses mõttes ära varastatud maja, mis on senimaani jäljetult kadunud.

Eelmises suures kinnisvarakrahhis ettevõttega pankrotis ära käinud Endrikut see ei morjendanud ning mees töötas ennast rasketes majandusoludes kiirelt üles. Nimelt hakkas Endrik koos kamraadidega pidama baare ning nende kontseptsioon töötas ja aegamööda laieneti järjest edasi.

Palju kinnisvaraobjekte erinevatelt oksjonitelt ostnud Endrik on varsti kahekümne aasta jooksul kinnisvaras tegelenud nii flippimise, pikaajalise üürimise, Airbnb ning veel kõige muu võimaliku ja võimatuga. Tänaseks on Endrik välja jõudnud kinnisvara tagatisel antavate laenude maailma ning plaanib järgmiseid avantüüre nii siin kui teisel pool piiri.

scroll to top