fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #179 | Anneli Loorits – elupõline palgatöötaja, kes on investeerinud Uuest Maailmast Hispaaniani

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus palgatöötajast investori Anneli Looritsaga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #179

“Kinnisvarajutud” podcasti 179. osas on meil külas Anneli Loorits, elupõline palgatöötaja, kes kolm aastat tagasi muutus ka kirglikuks investoriks. Anneli on taas suurepäraseks näiteks, kuidas tasub ennast palgatööl arendada ja järjest edasi pürgida ning selle kõrvalt siis ehitada oma investeerimisportfelli.

Kolme aastaga 300 000-eurose investeerimisportfellini jõudnud Anneli on investorina hajutanud ennast erinevate varaklasside vahel, aga kuna meil on kinnisvarasaade, siis keskendume peamiselt tema toimetamistele meie lemmikvaldkonnas.

Annelil on üks üürikorter Tallinnas Uue Maailma piirkonnas asuvas puumajas ning elukaaslasega koos korter ka Hispaanias Costa del Solis. Mõlema objekti kohta on Annelil rääkida nii mõndagi värvikat, uskumatut ning õpetlikku.

scroll to top