fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #173 | Legendaarse Poemüüja perifeeriahäkk: kuidas teenida aastaga 14 kuu üür?

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus kinnisvarainvestor Poemüüjaga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #173

“Kinnisvarajutud” podcasti 173. osas võõrustame taas salapärast kinnisvarainvestorit Poemüüjat, kes sõna otseses mõttes poemüüjana töötades on koos abikaasaga suutnud perifeerias kokku panna väga korraliku kinnisvaraportfelli.

Kui eelmisel korral täpselt aasta tagasi meil saates käinud Poemüüja oli tol momendil just värskelt tulnud kolmanda korteri notarist, siis uurimegi kohe esimese asjana, kui palju pärast seda portfell kasvanud on. Ja uskuge, omajagu ikka on.

Räägime Poemüüjaga sellest, kuidas saada rohkem kui mitu kodulaenu, kuidas saada aastaga kätte 14 kuu üür, miks tema korterites üürnikud nii tihti vahetuvad, kuidas ja kas üldse ta üürnikele taustakontrolli teeb, mis on tema pikemad eesmärgid kinnisvarasse investeerimises ning kuidas ta plaanib praegusest punktist edasi liikuda.

scroll to top