fbpx
Close

Kuidas kokkupandavad toolid vastupidavana hoida?

Avatar

Foto: Pixabay

Kas oled kasutamiseks valinud kokkupandavad toolid? Saadaval on laias valikus materjale, stiile ja värve ning need toolid on praktilised ja taskukohased lahendused nii sise- kui ka välisruumidesse, kus mugavus on oluline. Ilmselt on lihtne mõista, miks klapptool pakub hulgaliselt eeliseid, mida teised toolid lihtsalt pakkuda ei suuda.

Kui sul on kokkupandavad toolid, mida kasutad aastaringselt ürituste jaoks, peaksid teadma, kuidas neid korralikult hooldada, et need vastu peaksid. Kuigi klapptoolid on paljude teiste valikutega võrreldes taskukohased, võib nende suures koguses väljavahetamine siiski lõpuks väga kulukas olla. Seetõttu on siin mõned näpunäited, mis aitavad sul oma toole korralikult hooldada.

Plastikust kokkupandavate toolide eest hoolitsemine

Kokkupandavad plastikust toolid on odavad, tänu oma kergele konstruktsioonile lihtsalt teisaldatavad ning äärmiselt mugavad. Need on ka vastupidavad, kuna nad on loodud vastu pidama. Sellegipoolest tuleb neid korralikult hooldada.

Iga kord, kui paned kokkupandavad plastikust toolid hoiule, veendu, et oled sooja seebiveega puhastanud istmelt ja raamilt kõik jäljed, mustuse või muda. Lase toolil enne hoiule panemist täielikult kuivada, et ei tekiks hallitust.

Puidust kokkupandavate toolide eest hoolitsemine

Kui sul on puidust kokkupandavad toolid, sõltub nende hooldamise viis puidutüübist, millest need on valmistatud. Kuigi mõned puidud nõuavad rohkem hoolt on puidust toole üldiselt väga lihtne hooldada, eriti kui need on lakitud, mis muudab need kriimustuste ja plekkide suhtes väga vastupidavaks. Puidust toolid tuleb pärast kasutamist lihtsalt puhtaks pühkida, enne kui need ladustatakse, et need oleksid järgmisel korral kohe kasutusvalmis.

Polsterdatud kokkupandavate toolide eest hoolitsemine

Enne polsterdatud kokkupandavate toolide hoiule panemist veendu, et olete puhastanud istmepinnad kõikidest jälgedest või plekkidest. Kui toidul või vedelikel lastakse polstrile kauaks jääda, võivad tekkida püsivad plekid, mida on võimatu eemaldada või hallitus, mis võib muuta tooli kasutuskõlbmatuks.

Hoia oma toolid turvaliselt hoiukohas

Parim viis oma toolide hoiustamiseks on toolikäru kasutamine. Need sobivad suurepäraselt hoiustamise hõlbustamiseks. Veendu, et ükski kokkupandav tool ei kukuks maha ega saaks viga. Täiendava turvalisuse tagamiseks on soovitav toolid toolikäru külge siduda.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri
scroll to top