fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #164 | Nõustaja ja arendaja Mihkel Pärtel kordab vana tõde: osta odavalt, müü kallilt!

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus kinnisvaranõustaja ja arendaja Mihkel Pärteliga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #164

“Kinnisvarajutud” podcasti 164. osas võõrustame oma Workland Fahle popup-stuudios väga mitmekülgse kinnisvaraalase mievikuga meest, kui oma loo räägib kinnisvaranõustaja ja arendaja Mihkel Pärtel. Kogu oma senise karjääri jooksul on Mihkel jõudnud üha uuesti ja uuesti arusaamisele, et kinnisvaras toimib kõige paremini üks lihtne valem: osta odavalt ja müü kallilt!

Mihkel alustas kinnisvaras kunagi eelmise suure krahhi ajal maaklerina ehk tegi Algise tööd ammu enne seda, kui Algis üldse teadis, kes need maaklerid täpselt on. Pärast seda on Mihkel tegutsenud muuhulgas kinnisvarahindajana, ärikinnisvara nõustajana, katsetanud korterite flippimist ja ka pikaajalist üüriäri, proovinud käima lükata Baltikumi ülest kinnisvarafondi ning toimetanud elukondliku kinnisvara arendajana.

Praegusel hetkel on Mihkli aktiivseteks tegevusteks kinnisvaraalane nõustamine läbi 1Partner Advisory ja arendamine läbi Alpina Kinnisvara. Kõigi nende eelmiste ja praeguste tegevuste pealt on Mihklil kogunenud suur hulk huvitavaid mõtteid ja lugusid, mida ta on valmis hea meelega kuulajatega jagama. Saate lõpus teeme ka kiire makromajanduse nurga, kus vaatasime Mihkli abil peale hetkeseisudele nii kohalikus kui rahvusvahelises majanduses ning hindasime meie kinnisvaraturu väljavaateid.

scroll to top