fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #159 | Kuidas leida sobiv investeerimiskorter ehk samm-sammult õige objektini!

Avatar

Foto: Kinnisvarajutud

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #159

“Kinnisvarajutud” podcasti 159. osas astume ajakapslisse ja sõidame tagasi meie saate päris algusaegadesse, kui võtame uuesti lauale 3. episoodis jutuks olnud teema “kuidas leida sobiv investeerimiskorter”. Ja kuna meile rääkida meeldib, siis tegime pika puuga läbi aegade kõige pikema osa!

Kui kolm aastat tagasi olime me oluliselt puisemad kui praegu, siis olime ka oluliselt väiksema kogemustepagasiga. Just seetõttu otsustasime, et nii tähtis teema tuleks veel põhjalikumalt ja veel rohkemate eluliste näidetega vürtsitatult uuesti läbi käia, kuna siiani leitakse seda meie algusaegade episoodi üha uuesti ja uuesti üles ning kuulatakse.

Episood on jaotatud kuueks alamteemaks, millest kõige mahukam on ettevalmistuse osa ehk “Kuidas asjad enda jaoks läbi mõelda?”. Edasi arutame, mida korterit vaadates koha peal küsida ning mida korterit vaadates koha peal teha? Seejärel anname nõu, mida siis teha, kui korter on välja valitud. Lõpetuseks istume teiega koos notaris.

scroll to top