fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #150 | Maakler Raivo ja elukunstnik Tomas pakuvad Kiviõlis šampanjaelu, aga õlleraha eest

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus Raivo Reva ja Tomas Legrantiga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #150

“Kinnisvarajutud” podcasti 150. osas sõidame oma juttudega varahommikul Tallinnast välja, Assamalla arvukatest burksiputkadest mööda ja maandume Ida-Virumaal, täpsemalt Kiviõlis. Meil on külas pärnakatest Kiviõli entusiastid, maakler Raivo Reva ja väga kirjut elu elanud elukunstnik ja kirjanik Tomas Legrant.

Pikalt karjäärikurjategijana tegutsenud ning oma mineviku kaheks menukaks raamatuks vorminud Tomas Legrant on leidnud maakler Raivo Reva abil uue armastuse Kiviõli kinnisvara näol ning mehed räägivad kahekesi, kuidas selles Lüganuse vallas asuvas linnas elu käib.

Räägime Ida-Virumaast üldiselt ning seal aset leidnud erinevatest kinnisvaraäpardustest ja huvitavatest juhtumistest. Pärast seda episoodi, mis tuli meie podcasti ajaloo üks pikemaid, on suur oht, et paljud meie kuulajad lükkavad kohe autole hääled sisse ja kihutavad Kiviõli poole olukorraga tutvuma.

scroll to top