fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #132 | Kinnisvarasse investeerimise ABC ehk tagasi täiesti esimesele ruudule!

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus| Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #132

“Kinnisvarajutud” podcasti 132. osas jätame oma popup-stuudio uksed külalistele suletuks ning räägime eetri ise täis. Ehk siis tegemist on üle pika aja ühe Algise ja Siimu duosaatega. Teemaks valisime “Kinnisvarasse investeerimise ABC” ehk läheme oma juttudega tagasi päris esimesele ruudule ning käime ülevaatlikult läbi kogu kinnisvarasse investeerimise teema.

Kuna meie podcasti kuulajaskond on algusaegadega võrreldes kordades kasvanud ning meie Facebooki grupi kommuun (liitu SIIN!) saab samuti iga päevaga suuremaks, siis otsustasime vahepeal tulla tagasi päris algajate teemade juurde. Üks konkreetne ja oluline põhjus selliseks teemavalikuks oli meil veel, aga seda kuulake juba saatest!

Kinnisvarasse investeerimise ABC saates anname 1,5 tunniga ülevaate, mida kinnisvarasse investeerimine enda alla üldse hõlmab, millised on erinevad võimalused ja strateegiad, milliste riskidega tuleb kindlasti arvestada, milline võiks olla reaalne tootluse ootus, millised on erinevad finantseerimisvõimalused ja kust edaspidi saada kõigi nende teemade kohta juba oluliselt konkreetsemat ja üksikasjalikumat infot.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri
scroll to top