fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #131 | Kogemata kinnisvarainvestoriks ehk Kadi Pint ja hr Majavamm räägivad Jõgeva kinnisvarast

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus väikeinvestori Kadi Pindiga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #131

“Kinnisvarajutud” podcasti 131. osas võõrustame meie uhiuues pop-up stuudios kaugelt oranži rongiga kohale sõitnud külalist, kui väikeinvestor Kadi Pint räägib ära enda loo. Teadlikult investeerimisega alles mõned aastad tagasi alustanud Kadi puhul võib tagantjärele öelda, et tema teekond kinnisvarainvestorina sai tegelikult alguse juba aastaid varem. Aga seda kogemata.

Enda sõnul koguni kümme aastat hoogu võtnud Kadi saade on kindlasti inspiratsiooniks neile, kes pole veel investeerimismaastikul esimest sammu julgenud teha või on oma teekonnal veel üsna alguses. Edasijõudnud investoritel tasub aga saade ära kuulata seetõttu, et osa saada ühest Kadi väga hullust kogemusest, mille kaks külahumoristist saatejuhti muidugi kohe häbematult naljaks pööravad.

Pikemalt lahkame investori esimese sammu tegemise hirme, Jõgeva üüri- ja müügiturgu, puitmajade iseärasusi, rongiga sõitmise nippe ja ühe kohtus käimise valusate kogemuste nüansse. Ühel hetkel tuleb külla ka hr Majavamm, kellest Kadi räägib, küll läbi naeru, päris hirmuäratavaid lugusid.

scroll to top