fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #113 | Duell meie moodi ehk “Kinnisvarajutud” vs Madis Müür!

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus tehnoloogiainvestori Madis Müüriga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #113

“Kinnisvarajutud” podcasti 113. osas proovime üles tõmmata veidi teravat, kui kutsusime endale külla ja (igati ausale) 2vs1 duellile tehnoloogiainvestori Madis Müüri, kes oma blogis Rahaasjad.ee juba suvel kirjutas palju vastukaja saanud postituse “Kinnisvara täiuslik torm”, kus tampis meie lemmikvaraklassi igast nurgast, ennustas kinnisvarale hulle aegu ning teenis paljude jaoks kinnisvaravihkaja tiitli.

Kuna torked kinnisvara suunal jätkusid Madisel ka järgnevates postitustes, siis otsustasime mehe stuudiosse kutsuda ning oma sõnade eest vastutama panna. Mees tuli julgelt kohale ning elas meie grillimise suurepäraselt üle ning lahku sai mindud sõpradena.

Endise pokkerimängijana praegu peamiselt varajases faasis tehnoloogiafirmadesse investeeriv Müür jagas meiega oma nägemust, mis kinnisvaraturuga juhtuma võiks hakata, kuidas ta mingeid liikumisi juba tehnoloogiasektoris sügaval sees olles varakult ette nägi ning kas ta üldse on kinnisvara suhtes nii kuri, kui postitustest mulje jääb.

scroll to top