fbpx
Close

Kas kasiinos mängimine võib tuua finantsvabaduse?

Avatar

Foto: Lum3n/Pexels

Eestis on teadaolevalt umbes kümmekond lotovõitjat, kelle võidusumma teeb kadedaks ilmselt enamikud lugejad. Kes meist ei tahaks saada päevapealt täielikult finantsvabaks ilma selleks ise oluliselt vaeva nägemata. Need enamasti arusaadavatel põhjustel anonüümseks jääda soovivad võitjad saavad nautida elu, kus raha pärast ei pea enam muretsema. 

Veidi vähem on Eestis ja ka mujal maailmas kuulda edukatest hasartmängijatest või spordiennustajatest, kellele ootamatu õnn või järjepidevus on toonud kauaoodatud ja ihaldatud jackpoti. Eesti online kasiinod pakuvad mitmeid progresseeruvate jackpottidega mänge, mille peavõidud on lotovõitudest sageli kordades suuremad. Mitmetes nendes mängudes jahivad sama peavõitu miljonid mängijad üle maailma, seega on tõenäosus Eurojackpotis õiged numbrid valida sageli isegi suurem.

Õnneliku ruletikeerutusega miljonäriks

Esimene Eesti veebikasiinost saadud suurvõit õnnestus ühel mängijal välja keerutada 2017. aastal ja võidu tõi ootamatult ruletiratas. Tavaliselt ruletis nii suuri summasid ei võideta ja kahjuks ei ole teada, kui suure panusega pidi selleks riskima, et nii suur võit pangakontole laekuks ja kauaks seda rõõmu jätkus.

2018.aasta oli slotimängu Divide Fortune fortuuna Eesti mängija suunal erakordselt helde. Nimelt võitis paarisaja euro suuruse jackpoti erinevatel aegadel lausa kaks õnnelikku hasartmängude harrastajat. Kahjuks jällegi rohkemat infot nende võitjate kohta teada pole, kuid loodame, et nad kasutasid ootamatult sülle sadanud õnne mõistlikult.

Kümnendi vahetus tõi uued kasiinomiljonärid

3,6 miljoni euro suuruse jackpotiga õnnestus ennast ühel õnnelikul Eesti lotomängijal veebikasiinost välja logida 2020. aastal. Võidu tõi slotimäng Hall of Gods, kus võidu saanud naine oli küll regulaarselt ja viis aastat järjest õnne proovinud, kuid sellel päeval panustanud ainult 20-sendiste panustega. 2020. aastal tabas ootamatu võit veel nii mõndagi Eesti mängijaid, kes kasseerisid mitu üle 100 000-euro suurust võitu. 

Erakordselt üllatav ja auhinnasadudest kuldne oli eestlaste jaoks 2021. aasta, kui slotimäng Mega Moolah loovutas Eestisse lausa kaks jackpotti. Sellel aastal jäi Maarjamaa õnnelikule võitjale kätte 6,6 miljonit eurot. Megavõit sai kõigi aegade suurima veebikasiinos saadud auhinna nime hoida vaid mõned kuud. Samal Mega Moolah slotikal oli paar kuud hiljem veelgi õnnelikum käsi 30-aastasel meesterahval, kes on Eesti senini suurima online kasiinost saadud võidu omanik – jackpoti summaks seekord 7 231 524,94 eurot.

Kas finantsvabadus võib olla kliki kaugusel?

Ameerikas on tehtud mitmeid tõsielusaateid lotovõitjatest, kellel paari aasta pärast pole peale suurte võlgade hinge taga sentigi. Ei teagi, kas arusaamatul põhjusel toob suure raha võitmine sageli kaasa täieliku arulageduse või peitub põhjus kehvas finantskirjaoskuses. Igatahes on väidetavalt 70% Ameerika lotovõitjatest 3-5 aasta pärast pankrotis.

Oleks tõeliselt põnev teada, millisel elujärjel on Eesti loto – ja hasartmängumiljonärid. Kas enamus summadest on läinud veel suuremaid võite püüdma või ihaldatud finantsvabadus on elupäevade lõpuni kindlustatud. Mis teie arvate, kas oskaksite olla miljoneid võites külma kõhuga ja väga rahatark?

scroll to top