fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #10 | Investori ja ettevõtja Kristi Saare teekond üürivannist kadestamisväärse kinnisvaraportfellini

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus investori ja ettevõtja Kristi Saarega | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

OSA #10

Saatesarja esimese suure juubeli ehk kümnenda osa külaliseks kutsusime investori, koolitaja ja ettevõtja Kristi Saare, kes hästi tuntud enamusele Eesti väikeinvestoritele. Kristi Saare on kinnisvaras läbi teinud huvitavad sammud, kui tema esimene objekt oli mikrokorter ühes kurikuulsas Põhja-Tallinna ühiselamus, kuhu pärast kella 21 õhtut eriti julgust minna polnud.

Praeguseks on Saare kokku pannud kolmese grupi sarnaselt mõtlevaid sõbrannasid, kes ühiselt on jõudsalt oma kinnisvaraportfelli kasvatamas. Saare jagab hea meelega väga konkreetseid näpunäiteid, mida sellise koostöö puhul tuleks jälgida ja kuidas tööjaotust võiks jagada nii, et kõik lõpuks rahul oleksid.

Otse kinnisvarasse investeerimisel on sisenemisbarjäär mitme teise varaklassiga võrreldes suurem ning paljude algajate investorite jaoks seetõttu automaatselt välistatud. Kristi Saare saate ära kuulanuna võiks kindlasti tekkida väike heureka moment, et sobivate kaasteeliste leidmisega on võimalik seda sisenemisbarjääri oluliselt madalamaks tuua. Ühtlasi oleks partneritega koos asja ajades oluliselt julgem tegutseda ning ideede omavahel läbi põrgatamine aitaks teha paremaid otsuseid.

Kristi Saare tõi “Kinnisvarajuttudele” juubeli puhul ka väikese kingituse, kui tõi saatejuhtidele oma üsna värskelt käima lükatud kirjastusest WW Print Barbara Corcoran’i raamatu “Ärihai lugu”, kuhu ka motiveeriva pühenduse sisse kirjutas. Täpselt sama raamatu saame Kristi lahkel loal välja panna ka ühele meie kuulajale. Mida selleks tegema peab, saab teada meie Facebooki grupist Kinnisvarajutud!

WW Print pakutava raamatuvalikuga saab kursis olla külastades kodulehte wwprint.ee. Kinnisvarahuvilistele on sealt veebilehel tellides Kristi Saare poolt tehtud ka sooduskood “KINNISVARA”, mille lisamisel saab lausa 10% soodustust!

Saates küsisime Kristilt muuhulgas ka selliste teemade kohta:

Kas mäletad, millal Sul tekkis mõte oma portfelli ka kinnisvara lisada?
Kas mäletad oma esimest üürikinnisvara ostu? Kuidas sellega läks?
Kui suur üüriportfell Sul hetkel on?
Mis on olnud tagantjärele kõige tulusamad tehingud?
Mis on olnud tagantjärele suurimad ebaõnnestunud tehingud?
Mis on peamised õppetunnid, mida tahaksid teistega jagada?
Milline on Sinu jaoks ideaalne üürikorter?
Kuidas tunda ära head üürnikku?
Mis on Sinu lemmikpiirkonnad investorina? Miks?
Mida soovitaksid neile, kes soovivad kinnisvarasse investeerima hakata?
Kas teha üksi või kambaga koos?
Mida toob 2021 kinnisvaraturule?
Kuidas tekkis idee tuttavatega koos kinnisvarasse investeerida?
Mida jälgida sellise koostöö alustamise puhul?
Kuidas konkreetselt teie koostöö variandi puhul on ülesanded jagatud?
Millised õppetunnid seni koostööst saanud oled? Mida teeksite nüüd teisiti?
Kas sellise koostöö puhul on võimalik üldse esialgseid vigu hiljem siluda? Näiteks, kui saab kaasatud inimene, kes hiljem selgub, et ei sobi?

scroll to top