fbpx
Close

Kes on Tetraeeder?

Avatar

Tetraeeder on enda sõnul maailma tavalisim naine, kelle investeerimismaastikule lükkas üks elus toimunud pööre. Bloginud on ta 2018. aasta suvest ning seejärel on läbi tekstilise eneseväljenduse kajastust leidnud investeerimine aktsiatesse, ühisrahastusportaalidesse ning ka alustavatesse ettevõtetesse.

Ankeet

Nimi: Tetraeeder

Lühitutvustus: Minu alias Tetraeeder kirjeldab maailma terviklikkust, edu ja püüdlust paremuse poole. Investeerima hakkasin selle tõttu, et minu elus toimus pööre, mis võttis minult hirmu tundmatu finantsmaailma ees, misjärel otsustasin täiel rinnal sellesse sukelduda. Alustamise tegi lihtsaks asjaolu, et ootamatuste tulemusena langes mulle sülle minu jaoks suurem summa raha, mis sisuliselt tuli eikuskilt ja mida ma ei peljanud investeerimiseks aktsiatesse ja muudesse vahenditesse paigutada.

Blogis keskendun enamjaolt rahaga seotud küsimustele ja portfelli kasvatamisele, kuid ka sisekaemusele ja sisemaailma avardamisele. Raha mõistes ei ole mu kõrvatagused enam märjad, sest elus on sellega seoses ette tulnud erinevaid kogemusi. Küll aga on investeerimine minu jaoks täitsa uus maailm – ühtlasi põnev ja ärritav (kuna alustasin üsna kõrgelt, on minu jaoks käimas üsna huvitav languse periood).

Anonüümselt kirjutan sarnaselt teistega põhimõttel, et avalikustan oma numbrid, kuid ei soovi, et keegi neid kurjalt kasutaks ja … teisest küljest on see ikkagi popp ja noortepärane (minu kui pea keskealise naisterahva jaoks väike lõbustus)!

LOE BLOGI

scroll to top