fbpx
Close

Kes on RahaAlpinist?

Avatar

RahaAlpinist on finantsvabaduse poole pürgiv blogija, kes alustas avalikult kirjutamist 2018. aasta oktoobris. Värvika elukäiguga naine on oma erinevate põnevate hobide kõrval alustanud ka investeerimisega ning soovib blogi kirjutamise abil end distsiplineerida püsima õigel teel.

Ankeet

Nimi: RahaAlpinist

Hüüdlause: Teel finantsvabaduse mäetippu!

Lühitutvustus: RahaAlpinist on 30. eluaastate keskpaika jõudnud neiu, kes tunneb huvi investeerimise ja muude rahaga seotud teemade vastu.

Mul on majandusalane magistrikraad ning esimesed väärtpaberitesse investeerimise katsetused said tehtud juba 2011.aastal. Kuigi olen investeerimise vastu alati suurt huvi tundnud, ei ole mul siiani olnud konkreetseid rahalisi eesmärke ning minu teised huvid on potentsiaalsest varapirukast korraliku tüki ära hammustanud. Olen muuhulgas reisisõltlane, veinigurmaan, jooksuhuviline, adrenaliinifanaatik ning mägede entusiast.

Sellest sai inspireeritud ka nimi RahaAlpinist – nüüdsest püüan niisama mäkke ronimise kõrval ka finantsvabaduse mäe tippu jõuda ning selle blogi kirjutamise abil end distsiplineerida.

LOE BLOGI

scroll to top