fbpx
Close

Kas online kasiino hoiab teie raha turvaliselt?

Avatar

Foto: Pixabay

Kasiinomängude mängimise ajal oma andmete kaitsmine on nagu miiniväli, mis hõlmab laialt levinud digitaalseid ohte ja pettuseid.  Alati pole lihtne teada, kuidas eristada turvalist online kasiinot ja musta nimekirja sattunud kasiinot. Toome välja mõned näited, kuidas online kasiinod hoiavad teie raha turvaliselt enda süsteemides ja kuidas te saate selles kindlad olla.

Online kasiinod saavad teie andmeid ja rahalisi vahendeid kaitsta mitmel viisil. Saate tuvastada, kas veebikasiino on turvaline kui kontrollite kas selles kasutatakse vähemalt kahte või enamat järgmistest meetmetest:

ID kinnitamine

Uude kasiinosse registreerudes on üha tavalisem pakkuda isikut tõendavat dokumenti passi või juhiloa kujul. See kaitseb teie kontot, kasiinot ja teie identiteeti. Samuti hoiab see ära alaealiste mängimise.

Kaheastmeline kinnitamine

Paljud kasiinod kasutavad nüüd sisselogimisel kaheastmelist autentimist, mis hõlmab teie mobiilseadmesse saadetud unikaalset koodi, mis kinnitab, et olete konto omanik.

Krüpteerimistarkvara

Turvalisemad online kasiinod kasutavad parimat saadaolevat andmete krüpteerimise tehnoloogiat. See tähendab, et nende ja nende klientide vahelist teavet ja finantstehinguid ei saa teised inimesed lugeda ega neile juurde pääseda.

Otsast lõpuni krüpteerimine

Andmete krüpteerimine krüpteerib andmed purunematuteks koodideks, mida saab dekrüpteerida ainult kavandatud saaja masin või konto. See toimib täpselt nagu paljude sõnumirakenduste krüpteerimistarkvara.

TLS

TLS on levinud andmete krüpteerimise meetod. TLS on tehnoloogia, mida kõik suuremad pangad kasutavad, nii et teate, et teie raha on TLS-i kasutavates kasiinodes turvaline.

Viimati on tulnud turule ka sellised kasiinod, mis ei kasuta registreerimist üldse. Kiirkasiinod eestis kasutavad näiteks Trustly tarkvara ning kasiinosse sisselogimine käib läbi enda isikliku internetipanga. Mis teeb need kasiinod turvaliseks ongi see, et seal ei ole kontot ja siis pole ka seda probleemi, et keegi saaks kuidagi konto kaaperdada.

Toome välja ka mõned näpunäited, kuidas saate ise enda kasiinos mängimise turvalisemaks muuta

Nähke vaeva oma kasutajandmetega

Kasutage tugevaid ja keerukaid paroole, mis ei põhine sõnastiku sõnal. Ärge kasutage sama parooli mitmel saidil. Lubage kaheastmeline autentimine, kui leht seda toetab. Hoidke oma paroole paroolihalduris, selle asemel, et neid üles kirjutada või arvutis hoida.

Tehke regulaarselt tarkvara värskendusi

Hoidke oma tarkvara ajakohasena. See hõlmab mitte ainult teie seadme operatsioonisüsteemi, vaid ka kõiki teie kasutatavaid rakendusi ja brauserilaiendusi.

Kaitske, kes pääsevad teie seadmetele ligi

Kasutage hasartmängude saite ainult teie hallatavates seadmetes. Ärge kasutage jagatud seadmeid, näiteks raamatukogus ega teie töö omandis olevaid seadmeid.

scroll to top