fbpx
Close

Kes on Jaak Roosaare?

Avatar

Jaak Roosaare on Eesti investeerimismaastikul nimi, keda ilmselt eraldi tutvustada pole vaja. Pika investeerimiskarjääriga mees on ammu saavutanud finantsvabaduse, kuid pole sellele vaatamata jätnud oma tegevuste aktiivset kajastamist. Seetõttu on ta paljudele alustavatele investoritele eeskujuks ning tema raamatuteseeria “Rikkaks Saamise Õpik” on kohustuslik kirjandus igale sellest valdkonnast huvi tundvale inimesele.

Ankeet

Nimi: Kuidas saada rahaliselt vabaks? (Jaak Roosaare)

Hüüdlause: Teadmised rahast, mida sulle koolis ei õpetatud.

Lühitutvustus: Minu nimi on Jaak Roosaare, olen investor, 50% Klubi asutajaliige ja “Rikkaks Saamise Õpiku” autor. Käesolevast blogist leiad minu mõtteid majanduse, investeerimise ja üldse elu kohta. Lisaks on Sul võimalik tutvuda minu tegevustega ja projektidega erinevatest valdkondades.

Olen lapsepõlvest peale olnud huvitatud investeerimisest ja kõigest, mis käib valdkonna “isiklikud rahaasjad” alla. Esimesed aktsiatehingud tegin ma 1999. aastal ja praegu investeerin ma kolme varaklassi: dividendiaktsiatesse, välja antud laenudesse ja üürikinnisvarasse.

Alates 2005. aastast olen pidanud blogi, esmalt eelkõige oma reisidest ja tegemistest, aga mida aeg edasi, seda rohkem investeerimisega seotud teemadel. Sellest kasvas sujuvalt välja investeerimist õpetav raamat, mida hakkasin kokku panema juba 2008. aastast alates.

LOE BLOGI

Ajaloolises võtmes täiesti ainulaadne materjal on ka Roosaare vanad blogipostitused aastast 2005-12, mis on leitavad SIIT.

(Juuni 2018) Igavesti kasvavate dividendide portfell (549)

scroll to top