fbpx
Close

Harry Tuul: kui sa viis aastat palka juurde ei saa, siis on midagi valesti!

Avatar

Foto: Pexels

Taskuhäälingusaates”Edu Valem” külas käinud BNS-i ja Postimehe majandustoimetusejuht Harry Tuul rääkis muuhulgas akadeemilise hariduse olulisusest, praktilistest oskustest ja palgast.

“Mõned inimesed või koolkonnad üritavad raha kuidagi labastada. Aga raha on väga selge mõõdupuu, kuigi mitte ainus. Kui ma töö juures ikka viis või kümme aastat palka juurde ei saa, siis on midagi valesti. Miks mul palka ei tõsteta? Kas mina teen midagi halvasti või on see firma rumal?” tõi Tuul välja paljude inimeste jaoks päevakajalise probleemi.

Haridust pidas Tuul oluliseks, kuid ei tähtsustanud akadeemilist tausta üle: “See on tähtis, aga pole kõige olulisem. Esmased on praktilised oskused. Ma ei taha kedagi kritiseerida, aga tihti näen, et inimesed ongi omandanud ainult akadeemilise osa. Akadeemiline ja praktiline maailm võivad aga olla üsna erinevad. Ma olen väga seda usku, et hakka asjaga pihta ja sa õpid selle ära.”

Kui kõrgelt Tuul inimesi palgates haridust hindab kuula podcasti “Edu Valem” teisest osast alates 7.15 ning palgateemadest 45.50:

scroll to top