fbpx
Close

Get Rich or Die Trying | Jaanuari kokkuvõte

Avatar

Uus aasta algas hästi. Asjad liiguvad õiges suunas, nimelt oli järjekordne rekordikuu. 3 päevane minipuhkus Jurmalas veedetud.

Hotelli ja spaaga võis rahule jääda kuigi spaa oli minu jaoks ülerahvatatud. Saunad olid mõnusad. Kõige mõnusam oli vist piparmündi aroomiga aurusaun. Nagu ikka tavaks siis käin peale sauna ka külmas basseinis ära. Kui tavaliselt on sellistes basseinides ~10 kraadine vesi siis no f**k-seal oli vist 1 kraadine. Sama kiiresti kui olin sinna sisse hüpanud, olin ka sealt välja ronimas.

Käisime väljas ka mitmes kohas söömas. Esimese koha diplomi annaks seekord üle hotell Jurmala Spa restoranile. Uudistes räägitakse koguaeg, kui odav toit lätis on. Niisiis tuli enne tagasitulekut Riias toidupoodi minna ja palvetada, et kogu toit ikka autosse ära mahuks. Reaalsus oli see, et toidu hinnad olid suhtelist samad mis Eestis ja nii ma jalutasingi poest pooltühja kilekotiga välja.

Üle pika aja oli hea kuu aktsiates, lisaks sain kätte ka selle aasta esimesed dividendid Silvano Fashion Group’ilt. Dividende laekus natuke üle 50€. Ühisrahastuses oli olukord suhteliselt stabiilne.

Jätkuvalt on plaan, et liitun ka Estateguruga tulevikus. Bettimises oli järjekordne hea kuu. Bettimise rekordist jäi küll 4€ puudu kuid olen igati rahul. Sain avatud ka kolm uut kasutajat uutel saitidel, bettides nüüd 7 erinevas kohas. Muide veebruari algueses möödus aasta minu bettimise debüüdist. Jaanuari alguses bettimisest välja kantud 900st eurost rändas 700 aktsiatesse ja 200 sportlikust huvist krüptorahasid avastama. Nüüd veebruari alguses kandsin sealt 1640€ välja. Kuhu see raha edasi liigub?- ei tea täpselt veel isegi. Puusalt tulistades võin pakkuda, et ilmselt aktsiatesse läheb suurem jagu, natuke ka ehk krüptorahasse ja miks mitte teha just see kuu algust Estategurus.

Krüptorahades sain väikse hoobi vastu näppe ära. Ei lase end sellest väiksest miinusest heidutada ja kavatsen edasi tegeleda, õppida ja rahagi ilmselt juurde kanda.

2018 aastaks seadsin ka endale mõned eesmärgid:

1) Portfelli lisandub aasta jooksul vähemalt 12 000€, ehk siis 1000€ kuus.
2) Käia vähemalt ühel soojamaa reisil (Läti ei lähe soojamaa reisi alla 😀 )
3) Kaotada 5kg (Trenn ja toitumine käib juba jaanuari alguselt täies hoos)
4) Loobuda suitsetamisest (siiamaani 1 suitsu teinud see aasta)
5) Vähendada pidutsemist (läheb ka hästi, pole veel see aasta peole jõudnud)
6) Viia enda pensioni varad üle Tulevasse.[TEHTUD] (kes ei tea millest jutt käib võib kiigata https://tuleva.ee/ )

Mintos: kasum, 93.04€
Twino: kasum, 26.07€
Aktsiad: kasum, 526,09€
Bettimine: kasum, 1772,75€
Krüpto: kasum, -98€

KUU KASUM: 2320.58€

Lõpetuseks lisaks ühe Bill Gatesi tsitaadi: “Ma valin alati keerulise töö jaoks laisa inimese, sest ta leiab selle tegemiseks lihtsa viisi.”

Mis on Get Rich or Die Trying?

4 Comments

 1. Väga lahe blogi. Ootan tulevasi postitusi. 🙂
  Aga seoses bettimisega – kas oskad välja tuua mingid põhitõed või niiöelda pidepunktid, mida jälgid nt jalgpalli bettimisel? Kirjutasid, et nii 15min-1h päevas kulutad analüüsile, et saaksid sa seda poolt natukene rohkem lahti seletada. 🙂 Võid ka mailile info saata, kui ei soovi siin jagada. Aitäh

  1. Väga tore kuulda, et blogi meeldib 🙂
   Analüüsi teen avades flashscore.com’is mängud, kus saab näha suhteliselt põhjalikku informatsiooni a’la:
   *Koefitsent
   *Head-to-head matches, ehk siis kuidas meeskonnad on omavahel mänginud
   *Kuidas meeskonnad on mängud kodus/võõrsil
   *Tabeliseisu
   *Kui palju on meeskond sel hooajal mänge võitunud/kaotanud/viiki mänginud
   *Kui palju on meeskond väravaid löönud/sisse lasknud
   *Lineups(näeb al.~30min enne mängu algust) ehk siis saad vaadata mis mehed platsile pandud on

 2. Ja milles see analüüs seisneb? Võtame näiteks 11.04 Real-Juve mõõduvõtu. Kas panustasid, kui ja, siis kuidas. Kui ei, siis kuidas oleksid panustanud? Kuidas panuseid teed (mitmikpanus, üksikud, õige tulemus jne?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

4 Comments
scroll to top