fbpx
Close

Mis on Get Rich or Die Trying?

Avatar

Pärnu noormees Kristo otsustas investeerimisega alustada seetõttu, et ei peaks elu lõpuni tööl käima ning raha teenima. Oma blogis kirjutab ta tegemistest ühisrahastuses, aktsiaturul, krüptorahade maailmas ning omapärase erinevusega teistest blogijatest ka spordiennustuses.

Ankeet

Nimi: Kristo

Hüüdlause: Get Rich or Die Trying

Lühitutvustus: Tere, mina olen 25-aastane Pärnu noormees Kristo. Töötan elektroonikatehases montööri ja testijana. Hobideks on investeerimine, jõusaal ja jalgpall. Viimase puhul täpsustaks, et tugitooli oma. Olen võtnud endale eesmärgiks saavutada finantsvabaduse. Tahaksin ärgata iga hommik siis, kui uni läheb ära, mitte äratuskella peale. Tahaksin, et saaksin iga päev ise oma päevaplaani teha. Tahaksin, et raha teeniks mind, mitte mina raha. Elus annab palju rohkem saavutada kui keskmine palk ja korter äärelinnas.

Annan välja laene ühisrahastuses Twinos ja Mintoses, tegelen aktsiate ja dividendidega, jalgpalli bettimisega ja teen ka vaikselt algust krüptoraha maailmas. Vahepeal proovisin veel kätt pokkeriga. Suurim võit jäi ~150$ kanti, oli palju väikseid võite, aga mingit erilist kasumit ma sealt välja ei tõmmanud. Mänguoskused arenesid, õpitud sai palju kuid arvestades ajakulu ja seda, et märkimisväärset kasumit polnud siis otsustasin asja katki jätta. Sain aru, et ma ei ole Madis Müür.

Ei saa mainimata jätta, et Madis on ka investeerimises minu suur mentor. Otsustasin hakata blogi pidama ja oma tegemisi kirja panema. Kui vähemalt üks inimene saab siit inspiratsiooni püüelda ka finantsvabaduse või parema elu poole, siis on see blogi asja ette läinud.

LOE BLOGI.

  (Märts 2018) Veebruari kokkuvõte (476)

(Aprill 2018) Märtsi kokkuvõte: bettimisest tuli suur miinus (424)

(Mai 2018) Aprilli kokkuvõte: Back in business (446)

scroll to top