fbpx
Close

Get Rich or Die Trying | Detsembrikuu kokkuvõte

Avatar

Tere ja head uut aastat!

Uus aasta hakkas rahaliselt hästi. Ühisrahastuses ja bettimises olid tulemused head. Aktsiates olin see õnnelik, kes ei reageerinud õigel ajal Tallinna Vee aktsiate kukkumisele ja sain kerget miinust tunda. Sellest hoolimata oli eelkõige bettimises väga hea kuu ning tuligi kokkuvõttes uus rekordikuu. Lisaks suutsin detsembris säästa ka natuke.

Jõulud möödusid rahulikult. Pruut kinkis kahepäevase spaa Jurmalas, mis toimub meil jaanuari lõpus. Peale jõule sai pruudiga käidud väiksel Lõuna-Eesti tripil paar päeva.

Kubja spaa – Suur munamängi – Ööbikorg. Spaa oli mõnus, kuid üsna väike. Lisaks oli seal täis maja. Sai käidud ka erinevates söögikohtades söömas: Ränduri pubis, Kubja Spaa restoranis, Pubi Finišis ja Kohvikus Suur Muna. Ränduri pubi oli täielik pettumus meile, see-eest üllatas Kubja Spaa restoran. Lisaks peab kiitma kohvik Suur Muna pakutavat eelrooga, täpsemalt kitsejuust ja suitsuliha mis on pärit Võrumaa taludest.

Mintos: kasum, 105,97€
Twino: kasum, 25,32€
Aktsiad: kasum, -193,41€
Bettimine: kasum, 1776,30€

KUU KASUM: 1714,18€

Bettimisest kandsin välja ~900€. Hetkel veel mõtlen kas kannan selle aktsiatesse või avan Estategurus konto, et seal investeerida siis nö kinnisvarasse.

Lisaks on plaan veel see kuu avada 3 uut bettimissaidi kontot. Tänaseks on kaks kontot avatud, kolmandaga tekkis isiku tuvastamisega probleeme. Loodame, et saan ikka korda.

Mis on Get Rich or Die Trying?

scroll to top