fbpx
Close

Mis on Investeerimisklubi?

Avatar

Investeerimisklubi on seltskonna hakkajate inimeste poolt veetav ühendus, mille eesmärgiks on tõsta eestlaste finantskirjaoskust läbi koolituste ja üksteise toetamise. Investeerimisklubi pakub oma üritustelt kvaliteetset materjali nii podcastina kui ka blogipostituste näol.

Ankeet

Nimi: Investeerimisklubi blogi

Hüüdlause: Ümbritse ennast sarnaselt mõtlevate inimestega, kes toetavad Sinu teekonda!

Lühitutvustus: Investeerimisklubi on Eesti suurim avalik investeerimiskogukond nii alustavatele kui ka edasijõudnud investoritele, et üheskoos õppida, areneda, kogemusi vahetada ja jõukust akumuleerida.

Finantsmaailmas ringi liikudes tundsime, et Eestis on puudu kogukond, kellega saaks koos investeerimiskogemusi jagada. Sellest tulenevalt sündiski kirglik soov luua kodune klubi, kus saame rääkida finantsteemadel, koos õppida ning jõukust kasvatada.

Alguse sai Investeerimisklubi Tartus. Vastuvõtt oli soe, mis andis meile kindlust avada Investeerimisklubi ka Tallinnas. Nii korraldamegi regulaarseid üritusi Tallinnas ja Tartus, kuhu kutsume esinema edukaid investoreid ja ettevõtjaid. Üritustel jagame teineteisega investeerimisteadmisi, tunnustame liikmeid saavutuse eest ja veedame koos aega inspireerivas keskkonnas.

LOE BLOGI

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri
scroll to top