fbpx
Close

Get Rich or Die Trying blogi sai endale uue kodu!

Avatar

Rõõm on teatada, et oma blogile on uue kodu saanud ka seni otse Rahajutud.ee lehel oma kuukokkuvõtteid avaldanud Pärnu mees Kristo ehk Get Rich or Die Trying. Edaspidi leiab tema täisblogipostitused aadressilt getrichordietrying.rahajutud.ee.

“Minu blogi sai alguse Rahaasjade foorumis, kuhu oma kuukokkuvõtteid postitasin. Salamisi lootsin, et keegi märkab mu kirjutisi ja teeb ettepaneku, et minu jutud hakkaksid ilmuma seal pealehel nagu Madis Müüri, Rahakrati ja Varatasku omad. No ei tulnud seda ettepanekut,” meenutas mees oma blogimisteekonna algust Rahajutud.ee lehele.

Ta lisas: “Siis sattusin ise kuidagi pooljuhuslikult Rahajutud.ee lehele. Vaatasin, et lehele on koondunud investeerimisblogide kogukond. Blogide üleval oli link “Tahaksid siin olla?“. No loomulikult tahaksin. Pikemalt mõtlemata panin kirja teele. Siim vaatas minu foorumiblogi käkerdise üle ja oli nõus hakkama avaldama minu postitusi, kuid tingimusel, et kolin päris blogikeskkonda või hakkan otse Rahajutud.ee alt kirjutama. Sisuliselt oli minu ees valik kas hakkan maja ehitama või kolin valmis majja. Kumma laisk inimene valib? Ära arvasid!”

Seda viimast võrdlust edasi arendades võib öelda, et kui seni elas Get Rich or Die Trying justkui ühiselamus, siis nüüd sai ta getrichordietrying.rahajutud.ee näol täiesti oma elamise!

“Kristo, kellega ma tegin mingi aeg tagasi tegelikult ka üsna põneva intervjuu, jäi koheselt silma selle omapäraga, et tema üheks sissetulekuallikaks on spordipanustamine. Tulemuste järgi eeldades teeb ta seda päris korraliku pühendumisega ja eduka strateegiaga. Täna sellele omapärale on Get Rich or Die Trying ka Rahajutud.ee keskkonnas üks loetumaid blogisid,” kommenteeris portaali peatoimetaja Siim Semiskar.

One Comment

  1. Tsau Kristo! Ma paar aastat tagasi proovisin tõsisemalt veidi käima tõmmata rahaasjade saiti, aga siis oli teema veel nii vähe popp, et oleks olnud päris keeruline see panna motiveerivalt kasumit ka teenima. Mingi hetk vajus see tuhin niimoodi ära ka, pole viitsinud mingeid sooduskoode ja asju ka seetõttu üles visata. Natuke vara sai selles mõttes katsetatud, ajastus on ikkagi oluline. Õnneks Siimul on rohkem motti investeerimisblogide saiti vedada ja hea meelega anname selle teatepulga üle, loodetavasti annab Rahajutud.ee suure panuse investeerimistegevuse tõusule. Palju professionaalsemalt tegutseb kindlasti kui ise tol ajal. Edu ka sulle siin keskkonnas!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

One Comment
scroll to top