fbpx
Close

EfTEN-i juht Viljar Arakas: hoolimata kõigest on võimalik leida häid investeerimisobjekte

Avatar

-Eften Capitali juht Viljar Arakas helistab börsikella | Foto: Nasdaq Tallinn

EfTEN Real Estate Fund III AS plaanib 2018. aasta neljandas kvartalis korraldada uue aktsiate emissiooni, mille käigus emiteeritavad uued aktsiad annavad õiguse saada dividendi alates 1. jaanuarist 2019 algava majandusaasta eest.

Fondivalitseja ei ole veel esitanud Finantsinspektsioonile taotlust uue prospekti registreerimiseks ning täpne emissiooni maht ja muud olulised tingimused, sealhulgas kellele aktsiaid pakutakse, selguvad hiljemalt 2018. aasta oktoobris. Aktsiakapitali suurendamiseks kutsub fond kokku erakorralise aktsionäride üldkoosoleku.

“Käesolevaks ajaks on EfTEN Real Estate Fund III AS investeerinud kogu senini kaasatud omakapitali, 34,6 miljonit eurot, välja arvatud 1,1 miljonit eurot, mis on suunatud Hortese Tähesaju aianduskeskuse rajamiseks. Nagu fondi viimased tehingud näitavad, on hoolimata Balti ärikinnisvaraturu kõrgest hinnatasemest võimalik leida häid riski ja tulu suhtega investeerimisobjekte, mis sobivad fondi investeerimisstrateegiaga,” avaldas fondi juhatuse liige Viljar Arakas börsiteate vahendusel.

“Aktsiaemissionist saadavaid vahendeid plaanib fond kasutada edasise investeerimistegevuse finantseerimiseks, milles juhindutakse jätkuvalt oportunistlikust ja väärtust lisavast investeerimisstrateegiast ning seda ei muudeta,” lisas Arakas.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri
scroll to top