fbpx
Close

Dividendipiraat | Appi, see draamakuninganna tujutseb?!

Avatar

No ilmselt ei jäänud ühelegi investeerimishuvilisele märkamata, et aktsiaturgudel käib mingi “pidu” viimasel nädalal. Reedel alustas USA turgudel korralik tujutsemine, S&P500 sulgus lausa -4,1% pealt ja sealt edasi liikus juba laviinina suur kukkumine ja paanika Aasia ning Euroopa turgudele.

Üleeile õhtul oli veel eriti põnev vaadata kui kuskil kella 22 ajal tekkis USA börsidel nö flash crash, ehk siis mõneks minutiks oli kõik ekstreemses languses, et siis kiiresti taastuda jälle endisele miinustasemele.. Päris põnev vaatepilt! Balti turud tulid muidugi 1,5ks päevaks selle ralliga kaasa, aga tänasel turupäeval oli paanika juba lahtunud ja aktsiahinnad taastumas varasemale tasemele.

Teine põnev asi sellises olukorras on muidugi lugeda igasuguseid foorumeid ja twitterit, kus siis erinevaid arvamusi liigub. Kõige rohkem võttis mind õhku ahmima üks kohalik “säästuekspert”, kes töötab ühe investeerimispanga juures ja kuulutab igapäevaselt tõde, kuidas kõik inimesed peaksid hoolega säästma ja oma pensionipõlve nimel hoolega vaeva nägema.

Loe edasi SIIT.

Kes on Dividendipiraat?

scroll to top