fbpx
Close

VANA KULD: RahaFoorum | Kairos Technologies aitab kodus vedeledes raha teenida?

Avatar
* Otsisime selle Taavi Pertmani postituse välja seoses möödunud nädala lõpus meediast läbi käinud informatsiooniga, et kõnealune püramiidskeem on lõplikult kokku kukkunud ja paljud inimesed on oma rahast ilma jäänud.

Minult on korduvalt küsitud ja pakutud seda Kairos Technologies võimalust, aga ausaltöeldes ei viitsinud väga teemat uurima hakata. Nüüd aga on millegipärast viimasel ajal see teema nii mitmes kohas ja nii mitme inimese poolt üles tõstetud, et paratamatult tuli vestluste käigus selle kohta nii mõndagi selgeks teha.

Paras aeg siis vaadata läbi, millega tegu on, sest blogist on ka korduvalt seda otsitud viimasel ajal.

Minule on seda ettevõtet tutvustatud järgmiselt: Kairos pakub turvalisi IT-lahendusi ettevõtetele. Inimeste arvutite kaasabil tegeleb samuti hajutatud pilvetehnoloogiaga. Inimesed saavad oma kodu arvutite mahtusid Kairosele välja rentida ja teenivad selle eest raha. Aastane tulu minimaalselt 150%.

Loe edasi SIIT. (postitus ilmus 04.02.2016)

Mis on RahaFoorum?

* “Vana kuld” rubriigis toome välja meie blogijate aastatetaguseid postitusi ja puhume neilt tolmukorra ära. Valime kirjutisi, mis on aegumatud ning võiksid kõnetada ka tänast lugejat.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri
scroll to top