fbpx
Close

Kes on Turu Boss?

Avatar

Foto: Turu Boss

Turu Boss on 2020. aasta alguses oma blogile aluse pannud umbes 25-aastane investor, kes on võtnud eesmärgiks saada miljonäriks. Finantsvabaduse sõna Turu Boss vihkab ning blogi alustas enda sõnul puhtal raha teenimiseks.

Ankeet

Nimi: Turu Boss

Hüüdlause: Tahan saada miljonäriks.

Lühitutvustus: Heihopsti tegelinskid. Mina olen Turu Boss. Mitte Kadaka turu ega ka Lasnamäe turu, vaid investeerimisturu. See on selline pisike unistus, mille poole iga päev astun väikeseid samme. Profiililt olen palgatööline, aga viimasel ajal freelancer. Olen veebiarendaja ehk vajutan elukutseliselt nuppe, et Sul ikka Internetis ilusad ning hästi toimivad veebid vastu vaataks. Rikas ei ole. Anonüümsuse taha peitun, sest Internet pakub meile seda võimalust. Seega miks mitte. Jätsin maha terve hulga vihjeid, mis juhiksid Sind valele teele kui sa peaksid minu isiku tuvastamiseks kõvasti vaeva nägema.

Mul ei ole kõrgharidust, aga mul on kodu, kus ma üksinda elan ja teinekord koerast unistan. Elukaaslast ka ei ole, seega kulusid põhimõtteliselt pole peale pideva taksoga sõitmise, sest olen laisk ning alati kuhugi kiirustamas. Just kiirustada ma ei tahakski enam. Mõni aeg tagasi kirjutas üks mu tuttav mulle, et “varsti oleme miljokad” kui rääkisime investeerimisest. Jäin mõtlema, et miljon oleks päris tuus tegelt. Otsustasin, et teen ära.

Võib öelda, et olen rumal. Mul ei ole majandusharidust ning seetõttu püüan teha võimalikult lihtsaid tehinguid millest ka harimatud aru saaks. Kirjutan numbritest nii nagu on. Ei tee saladust sellest kui palju ma palka saan, räägin suhteliselt avalikult enda ettevõtte majandustulemustest ning kui väga aus olla seda kõike ühe eesmärgiga. Iga lugeja toob mind miljonile lähemale. Võib-olla teenin ma kunagi blogiga miljoneid, eks.

Tahan iga enda liigutuse panna raha teenima ja jagada sinuga seda lugu. Sina oled osa sellest loodetavasti eduloost. Ja sina võid ka seda teha. Aga ära lase end eksitada. Ma ei pea blogi selleks, et Sina rikkaks saaks. Ma teen seda ikka enda pärast, aga olen nõus seisma iga enda sõna taga ning väitma, et ma tõsimeeli seda usun.

LOE BLOGI

scroll to top