fbpx
Close

Tetraeeder | Oktoobris varbaga 50% klubis!

Avatar

Ei oleks mina uskunud, et oktoobrikuus suudan üle 50% palgast investeerida, täitsa hea tunne on! Täpsemalt säästsin 52% palgast, mille kohe ka aktsiatesse kärutasin. Kuna aktsiaostu summa peab ostmise hetkel olema 10% suurem, siis on väike summa investeerimiskontole tallele jäänud, aga üldiselt olen rahast tühi – kogu puhver tiksub kuskil allapoole või ülespoole.

Mõtlesin vahepeal rahajuttu ka rääkida. Olin oktoobri lõpuni veendunud, et nüüd on õige aeg kiirelt kukkuvatesse aktsiatesse minu portfellis investeerida (nimelt SFG1T ja TAL1T-d pidasin silmas), otsisin Google kaudu investorite soovitusi, kuid TAL1T aktsia kohta sain vaid käesoleva sajandi teise dekaadi algusest pärit artikleid, seega jätsin asja sinnapaika. Niipea, kui otsustasin järgnevad 1000 eurot investeerida, läks kindlustunne ära ja kindluseta olekus ostsin järgmised 100 LHV aktsiat, mille hind oli veidi esimeste aktsiate ostuhinnast langenud. Mõtlesin, et suur firma, ambitsioonikas ja ehk tulevikus teevad midagi ennenägematut. 5.01 maksin teenustasuks ka. Mis ma ütlen – portfell on punases, ainult Tallinna Sadam uhkelt roheline, kõigub üksi üles-alla pingelises majandusmeres.

Loe edasi SIIT.

Kes on Tetraeeder?

2 Comments

    1. Hea tähelepanek, Rahakratt! Kusjuures, saladuskatte all võin öelda, et pipeline’is (hea moodne sõna) on vähemalt üks neiu veel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

2 Comments
scroll to top