fbpx
Close

Sportlandi eksjuht: edu valem on see, kui sinu ümber on inimesed, kelle respekti sa oled välja teeninud

Avatar

-Gerd Kiili | Foto: Siim Semiskar

Taskuhäälingusaates “Edu Valem” käis 15. osas külas 10 aastat Sportlandi tegevjuhina töötanud ja värskelt sellest ametist lahkunud Gerd Kiili, kellega sai räägitud tema järgmistest väljakutsetest, spordist, suure ettevõtte juhtimisest, järgnevast põlvkonnast, kohanemisest ja paljust muust.

Kiili polnud kade üsna konkreetselt sõnastama ka seda, mis tema jaoks edu valem on. “Ma saan öelda, mis on edu valem minu jaoks. See on julgus, tiim, lai silmaring, reisimine, keeled, erinevad kultuurid ja poliitika. Poliitikast olen saanud ühelt healt sõbralt oskuse alustada lauset kusagil ja mitte lõpetada. Ma ei ütle, kes ta on,” sõnas varasemalt 10 aastat Eesti kõrgliigas korvpalli mänginud ja seejärel ka Korvpalliliidus meistriliiga juhina töötanud Kiili.

“Edu valem on veel positiivne iroonia, et oskad ka enda üle nalja visata. Teinekord võib seda liiga palju teha ja siis muutud tolalikuks ja see pole enam okei. Enesekultuslik ja mina tean (suhtumine) pole edu valem. Edu valem on ka see, et käid ajaga kaasas. Tänapäeval pole alt laiad püksid ja pruunid kingad enam kõige moodsamad. Edu valem on see, kui sinu ümber on inimesed, kelle respekti sa oled välja teeninud,” lausus Kiili mitu väga head mõtet.

Loe ka: Gerd Kiili meenutas kunagisi jooksutrenne: me Igor Kurašoviga korjasime samal ajal metsas seeni

Loe ka: Euroopa korvpalli austaja Gerd Kiili: mina võrdlen NBA-d Linnateatriga

Kuula “Edu Valemi” 15. osa:

scroll to top