fbpx
Close

“Edu Valem” | Pikaaegne Sportlandi juht Gerd Kiili: kui noored on lumehelbekesed, oleme meie dinosaurused

Avatar

-Gerd Kiili | Foto: Siim Semiskar

Taskuhäälingusaade “Edu Valem” jätkab oma 15. osas väga väärikate ja põnevate külaliste jada, kui Jaanipäevapidustuste kõrvale pakume kuulamiseks saadet Sportland Eesti AS-i pikaaegse tegevjuhi Gerd Kiiliga.

Kiiliga juttu rääkides ei saa loomulikult üle ega ümber korvpallist, kuna mees mängis kümme aastat Eesti meistriliigas, esindades klubisid Kamee, Puuviljaparadiis, Hotronic ja Pirita. Hetkel aitab ta oma meelisala tüürida Eesti Korvpalliliidu juhatuse liikmena.

Kui spordijutud räägitud, keskendume saates Kiili karjäärile juhina ning peamiselt kogemusele, mis ta saanud Eesti mõistes väga suurt jaemüügiettevõtet ehk Sportlandi juhtides. Mitmel korral sõnastab Kiili ära ka tema arvamuse edu valemist. Ühtlasi saab Kiili käest kõvasti kiita noorte põlvkond, kes tema sõnul viib maailma edasi ja temasugustel “vanuritel” tuleb olukorraga kohaneda.

Kuna Sportlandi tegevjuhi ametist Kiili värskelt enne saate salvestust lahkus, siis vaatame veidi ka tulevikku ja uurime mehe käest, kas uued väljakutsed on talle juba ukse taha koputama tulnud.

Saadet juhivad Maxim Tuul ja Siim Semiskar. “Edu Valem” sünnib koostöös Rahajutud.ee portaaliga.

Kõik ettepanekud ja tagasiside on oodatud meiliaadressil info@rahajutud.ee.

Head kuulamist!

“Edu Valem” on leitav ka iTunes’is, Spotify’s ning enamuses suuremates podcastiäppides.

scroll to top