fbpx
Close

SäästuAkadeemia | Minimalism – minu päästerõngas parema elu nimel

Avatar

Vabanesin kõigest, mis ei omanud minu jaoks emotsionaalset või praktilist väärtust ja lasin asjadel lihtsalt minna! Viskasin, müüsin või andsin ära, kõik esemed, mida ma ei ole viimase aasta jooksul kasutanud ja ilma milleta olen suuteline hakkama saama. See on protsess, millega sain tagasi vaba ja kerge tunde. Probleemid ei olnud enam probleemid ja jättes kõik ebavajaliku oma elust välja, sain vastu niivõrd palju enamat, mida poleks oodanud.

Minimalism on elustiil, mis väljendub lihtsa elu elamises. Omades asju, mis on sulle vajalikud (riided, lauanõud, padjad-tekid), annavad su elule lisaväärtust enesearenduse või mälestuste näol (fotoalbum, klaver, raamatud, hobidega seonduv) või miski, mis sind pidevalt emotsionaalselt toetab (rõõmus seinamaal, lilled vaasis, muusika). Minimalism on teadlik eluviis, mille eesmärk on aidata vabaneda tänapäevasest materialismist, järgida oma unistusi ja aidata kaasa eneseteostusele. See on elustiil, mis põhineb õnnelikusel.

Materiaalsuse vähendamine enda ümber, annab võimaluse keskenduda oma sisemaailma, leides üles sealt, kõik mis on oluline ja tugevdades oma motivatsiooni ja tahet, teha seda, millest unistate. Minimalism avardab silmaringi, loob meile võimalusi teha midagi erilist, nautida elu ja vabastab meid piirangutest.

Loe edasi SIIT.

Mis on SäästuAkadeemia?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri
scroll to top