fbpx
Close

SäästuAkadeemia | 16 võimalust, kuidas lisaraha teenida

Avatar

Raha tahaks saada koguaeg – eriti niisama, midagi vaevalist tegemata. Kahjuks nii hästi ei taha välja kukkuda ja ikkagi peame neid vaevalisi liigutusi tegema, et saaks õhtuse burgeri laksu ja kaks korda aastas Tais käia, päevitusjooni trimmimas. Auto ei tohiks olla vanem kui 4-5 aastat, muidu hakkab häbi.

Iga asi maksab raha, kui ei elata just kusagil ökokommuunis, kus kummardatakse loodust ja iga naaber jagab kõike oma teise naabriga – siis ehk veaksid kuidagi rahavabalt välja. Tubli.

Eriti rahaahned on investorid! Oled investor ja jäid just mõtlema? Miks sa muidu siis investeerid? Raha teeb raha ja et eriti palju raha saada, on sul ka alguses üsna palju raha vaja. Ja seda pidevalt.

Õnneks on mu auto 15 aastat vana ja nii ahne ma veel pole. Üks hetk tahaks küll olla. Piibel peaks mu tegevust tugevaks patuks, et ihaldan kellegi teise armastatut raha. Kunagi noorusajal pidasin ennast kristlaseks, aga enam see vist ei sobi. Hakkasin spiritistiks. Õpin siin elus, kuidas rämedalt pappi kokku ajada ja järgmises elus sünnin uue Warren Buffettina.

Algajad investorid on tragid tööloomad ja kühveldavad raha kokku igast võimalikust august. Mõtlesin alles hiljuti, et peaks veel lüpsjaks ka hakkama, kui kuulsin, et selle eest makstakse 900 eurot kätte. Mis see paarkümmend lehma, siis ikka ära lüpsta oleks!

Loe edasi SIIT.

Mis on SäästuAkadeemia?

scroll to top