fbpx
Close

Rahapuu blogi | Maria Konnikova: aastaga nullist 200 tuhande dollarini pokkeris

Avatar

Minu lemmikpodcaster James Altucher intervjueeris Moskvas sündinud, kuid nelja aastaselt Ameerika Ühendriikidesse emigreerunud Maria Konnikovat. Kaks raamatut kirjutanud Konnikova on hingelt kirjanik (teeb kaastööd näiteks The New Yorkerile), kuid võttis plaani aastaga ära õppida pokkerimäng ja sellest raamat kirjutada.

Mina olen ennast sageli leidnud mõttelt, et kui oleksin logistika asemel läinud infotehnoloogiat õppima (mida ma tegelikult vahepeal ka tegin, ent jätsin pooleli, sest (a) maht oli äärmiselt suur, (b) tempo oli väga kiire ning (c) see kõik oli nii huvitav, et punktid a ja b ei lubanud süvitsi sisse minna), siis oleksin täna tõenäoliselt palju enam eluga rahul. Seda enam hindan, kui keegi suudab oma karjääris võtta ette totaalse pöörde ja minna tegema midagi hoopis teistsugust.

Maria Konnikova ei teadnud pokkerist varem mitte midagi, kuid siiski võttis eesmärgiks leida väga tugev mentor (Erik Seidel, läbi aja võitnud üle 34 miljoni dollari) ning seeläbi õppida aastaga pokkerimäng selgeks. Tänaseks on aasta täis ning raamatuteema on mõnevõrra laienenud (raamatut on loota suvel/sügisel 2019). Naise teenistus on pelgalt aastaga nullist 200 tuhande dollari peale jõudnud, kusjuures ta mängib suhteliselt väikese sisseostusummaga turniire.

Loe edasi SIIT.

Mis on Rahapuu blogi?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Kommenteeri
scroll to top