fbpx
Close

Rahapuu blogi | Kinnisvara ühisrahastuses taas uus tulija?

Avatar

Sõbrad! Vaikselt hakkab tekkima selline dejavu tunne. Kui buumiaastal 2007. tegid ilma sendioksjonite keskkonnad, siis buumiaasta 2018. on selgelt kinnisvaraga seotud ühisrahastusportaalide päralt. Neid tekib rohkem kui enam üles lugeda jaksaks!

Äsja kirjutasime Läti ettevõtmisest Crowdestor, kes on viimastest tulijatest kõige võib-olla kõige perspektiivikam. Mõnevõrra vähem usaldust tekitab SpotOfInvest eelkõige konkureeriva Crowdestate portaali suunas viitamisel lehel “Meist”. Nüüd on turule tulemas reinvest24 nimeline portaal, mis väidab, et nad on tänaseks juba 10 miljoni euro eest projekte rahastanud ning 3 miljonit eurot kapitali investoritele tagastanud.

Portaali taga seisab ettevõte Reinvest24 OÜ, mis inforegistri andmetel on asutatud möödunud aasta detsembris. Ettevõtte juhatuses on Aleksandr Najanzin, kelle kohta võib laiast veebist leida viiteid, et tegu on pigem mänguasjamüüja, kui kinnisvaraärimehega. Osavad ärimehed suudavad olla edukad väga erinevatel elualadel, kuid kui oled tõstnud üle 10 miljoni euro kapitali, siis on keeruline mõista kuidas palgatöö aitab investeeringute portfellile keskenduda.

Loe edasi SIIT.

Mis on Rahapuu blogi?

scroll to top