fbpx
Close

Rahapõrsas | EstateGuru – minu uus võimalus

Avatar

Kas olete vahel seadnud omale eesmärgi ja seda täitma asudes hoopis meelt muutnud? minu puhul on tegemist üpris tavalise nähtusega. Algselt suure suuga postituses hõisanud, et kevadel läheb aktsiate ostmiseks on nüüdseks unustusehõlma vajunud ning uued mõtted ja ideed pähe tulnud. Ma ei taha siinkohal väita, et nüüd on investeerimisega lõpp. Ei sugugi mitte. Rahaline vabadus, milleni püüelda on siiski sihiks, kuid hetkel läbi teiste instrumentide.

Mulle tegelikult meeldivad aktsiad, ma pole neid küll kunagi omanud, aga mulle meeldib vaadata nende väärtuste tõuse ja mõõnasid. Kahjuks või õnneks on minu südame võitnud ühisrahastus, mis on mugav ja võimalusterohke investeerimisvõimalus. siiani Mintoses käe valgeks saanud ning igakuiselt tublisti raha investeerides tekkis ükshetk kummaline tunne. Olete ehk märganud Läti piiri juures autosid, kes on kogunenud ühe populaarse poe juurde, et suurtes kogustes varusid täiendada? Eesti jääb alkoholiaktsiisiga miljonitest eurodes ilma, kuna meie lõunanaabrite juures saab mõnukraami ju tunduvalt odavamalt. Kas see on taaskord õige, et ma saadan iga kuu oma raha Läti panka, sest Minots pole ju miskit muud kui lõunanaabrite ühisrahastusplatvorm?

Mu süda ihkab tegelikult kinnisvara, aga rahakott ei võimalda majade ega ka korterite ostu. Õnneks on ühisrahastusplatvorm, kes finantseerib kinnisvara tagatisel laene. Selleks on EstateGuru. Eestlaste ühisrahastusplatvorm on juhtivapostsiooni saavutanud Euroopas ning oma järjepidevusega investorite poolehoiu saavutanud.

Loe edasi SIIT.

Kes on Rahapõrsas?

scroll to top