fbpx
Close

Kes on Rahapõrsas?

Avatar

Rahapõrsas on noor finantsblogija, kes alustas kirjutamist 2018. aasta augustis ning kajastab oma investeerimisteekonda läbi kuukokkuvõtete ja eesmärkidega seotud investeerimisotsuste. Kõigele lisaks lubab noormees tutvustada ka enda poolt kasutatavaid investeerimisinstrumente ning julgustada ja motiveerida lugejaid säästma ning oma raha teenima panema.

Ankeet

Nimi: Rahapõrsas

Hüüdlause: Teekond rahalise vabaduse poole.

Lühitutvustus: Olen 19-aastane investeerimishuviline noormees, kelle eesmärgiks on panna rahapõrsas kasvama ja sellega tulevikus muretu elu tagada.

Olin kõigest 16-aastane kui suurem huvi aktsiate ja börsi vastu tekkis. Kahjuks tol hetkel mul väärtpabereid osta ei lubatud, kuna polnud piisavalt vana. Seetõttu loobusin plaanist investeerimisega alustada.

Uus huvi tekkis, kui sain 19 ja olin gümnaasiumi lõpetamas. Kuna plaanisin kohe peale kooli ajateenistuses ära käia, siis ei näinud mõtet säästetud raha niisama pangakontole seisma jätta. Leidsin, et hulga mõistlikum on panna säästetud raha uut raha tootma ja seeläbi investeerimiskarjääriga algust teha.

LOE BLOGI

scroll to top