fbpx
Close

Rahalood | Fookuse kaotamisest ja taasleidmisest

Avatar

Foto: Pixabay

Pean kahetsusega tunnistama, et viimased pool aastat on olnud teistmoodi. Investeerinud ei ole, säästnud ei ole, treeningud on kaootilised, füüsiline vorm märkimisväärselt kukkunud ja blogis haigutab tühjus.

2022 alguses ostetud maja on võtnud kogu tähelepanu ja löönud kõikuma varasema rutiini. Mitte halvas mõttes, oleme abikaasaga oma uues kodus väga õnnelikud. Küll aga kulub meie aeg muru kasvatamisele, viljapuude korduvale ümberistutamisele ja kõikvõimalike asjade ehitamisele. Sest me saame.

Nii võivadki naabrid jälgida kõrvalhoone lammutamist, et see 5m eemal uuesti üles seada või salvkaevu puhastamist, millest kujunes eepilist mõõtu ehitus koos põhjatu augu ja üles kaevatud tagahooviga. Lisaks on meil uus ahi, puukuur, värskendatud terass, talveaed ehitusjärgus, aiavalgustus ootab maasse kaevamist, elektrikilp ümberehitust, päikesepaneelid paigaldust jne. Ühesõnaga, ilmekas näide kahest kerge aktiivsushäirega inimesest, kes on saanud pisikese krundi ja rahalised vahendid seal oma hetkeõhinaid realiseerida.

Loe edasi SIIT.

Mis on Rahalood?

scroll to top