fbpx
Close

Rahakratt | Pilguheit varasalve – oktoobrikuu ja Estateguru sünnipäevaläbu

Avatar

Teate. Rahakrati projekti mõttes oli oktoober üks ägedamaid kuusid sel aastal. Üks asi on numbreid taga ajada ja kuu lõpus oma kondisele seljale patsu lüüa, et tubli poiss, aga mõnikord juhtub midagi veel. Oktoobris käisin ma vabariigi kõvemate vippide ja rahakunnidega Estateguru sünnipäeval. Üks väike meeleolukas pilt on sellest mu feisbukis (LINK), kus mingil vabrikandil oli tuhar rahakotist nii punnis, et päris siiralt juba arvasin ennast Kardashian’e seal peol nägevat. Muidugi oli pettumus suur, kui lähemale minnes nägin mingit hülgevurrudega vanameest enda ees, kes mu veits ehk liiga kiimase pilgu tõttu üsna kohatult ennast tundis.

Loe edasi SIIT.

Kes on Rahakratt?

2 Comments

  1. Vaatan, et oled Envestio suhtes meelt muutnud ja ka endale konto teinud. Kuigi siin alles nädal tagasi hõiskasid välja, et sul nende vastu usaldus puudub. Või sai ahnus võitu ja panid lingi üles lihtsalt selleks, et referral feed teenida?

  2. Hetkel, jaa, mässan kontoga. Senini on väike usalduskriis, ei oskagi näppu peale panna, et miks täpselt. Huvitav, kas tuleb selleks endal mingi hele laks ära saada? Ei teagi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

2 Comments
scroll to top