fbpx
Close

Rahakratt |“Pidu oli äärmiselt suurejooneline. Kui ruumid üle vaatasime, siis saime aru, et tuleb remont teha,” kommenteeris töötaja peo tagajärgi

Avatar

Foto: Pixabay

Mõned postitused tagasi avastasin, et istun iga nädal kokku terve ühe ööpäeva telefonis. Okei, selge. See jätab mulle igasse nädalasse alles veel 6 ööpäeva. Võttes arvesse meie kalli kodumaa klimaatilisi iseärasusi, siis läheb selle “õdusa” pimeduse tõttu magamise alla vist umbes 4 ööpäeva nädalas. Nüüd peab jääma veel aega: sõpradele, lähedastele, trennidele, lugemisele, blogile, isikliku impeeriumi ülesehitamisele ja töötamisele.

Sorry, boss, aga seda loetelu vaadates on ilmselge, et ma ei taha ära jätta sõpru, lähedasi, trenni, lugemist, blogi ega isikliku impeeriumi ülesehitust ja taipasid vist juba isegi, mille ma siit listist võimalusel esimese asjana ära jätan. No ja siit tulebki siis nüüd see uudis, et ma võtsin veel ühe (meeldiva) kohustuse endale ligi, et sammuke lähemalt palgatöölt lahkumisele olla. Ja muidugi see ka, et mis õige Eesti mees sa oled, kui 3kümpiselt esimene südar, lahutus ja alimentide püsimaksed tehtud pole, onju?

Loe edasi SIIT.

Kes on Rahakratt?

scroll to top