fbpx
Close

Rahajutud.ee portaali blogijatekommuuniga liitub Elunaut!

Avatar

Kui kolmapäeval teatasime, et Rahajutud.ee on alustanud aktiivsete blogijate kommuuni ehitamist kuulsast Rahakratist, siis juba kaks päeva hiljem on meil hea meel teatada järgmise loetud blogija liitumisest meie alamdomeenile.

Teisena asub Rahajutud.ee alamdomeenile ehk täpsemalt aadressile elunaut.rahajutud.ee pesitsema blogija, keda seni tunti nime all Tasane Investor. Uueks nimeks on aasta blogimaastikut kündnud kirjutaja võtnud Elunaut.

“Nagu ikka siin ilmas kipub olema, siis ka see sündmus oli justkui selline kõrgemalt poolt sekkumise teema. Nimelt oli mu blogi saanud aastaseks ning kasvanud lugejanumbritelt minu enda jaoks ootamatult suureks. Samal ajal, kui mina veeretasin peas mõtteid, kuidas blogiga tuleviku plaanis areneda, tuli Rahajutud.ee portaali poolt selline mõttealge. Haarasin sellest kohe kinni ning siin ma siis nüüd olen,” selgitas seni Tasase Investori nime all tuntud blogija.

Miks nimemuutus ja kes on Elunaut? “Olin natuke oma nimega kimpus, kuna tundsin, et see natuke piirab mind. Ei olnud ma oma investeerimisotsuste enam üleliia tasane ning kohati tundsin ka soovi kirjutada millestki muust kui investeerimisest. Aga miks Elunaut, seda saate lugeda kohe minu esimesest postitusest, mis kolimise järel tuleb!” lubas aasta aega oma kirjatükkidega lugejaid rõõmustanud väikeinvestor.

“Tegelikult uue nimega Elunaut oli blogija, kellele ma esimesena idee välja käisin, et võiks hakata aktiivseid kirjutajaid koondama, kuna ta oli meie omavahelises suhtluses vihjanud, et plaanib oma blogis nö ümberkorraldusi. Tuli välja, et pakkumine tuligi õigel hetkel ning Elunaut aitas esialgu väga toorest ideed oma mõtetega veidi ka vormida,” selgitas Rahajutud.ee peatoimetaja Siim Semiskar juuni kuus rullunud sündmusi.

Kusjuures Elunaudi idee oli see, et esimesena peaks “uue alguse” au saama Rahakratt, kelle abil saaks siis teistele blogijatele korralikult teed sillutada. Seetõttu kujuneski tema enda blogisse kuu pikkune paus, kuniks Rahakratiga kõik asjad joonde said.

Peatoimetaja lisas veel ka tulevikuplaanidest: “Praegu võime julgelt välja hõigata, et kolmelt blogijalt on praeguseks hetkeks kindel jah-sõna saadud ning esimesega neist alustame uuel nädalal tehniliste küsimuste lahendamist. Loodetavasti saame järgmise blogija Rahajutud.ee kommuuniga liita juba järgmise nädala lõpuks või siis ülejärgmise alguseks!”

Loe Rahakrati liitumise lugu SIIT.

scroll to top