fbpx
Close

RahaBot | 18-01 h4ck.final.jaanuar

Avatar

Kas poleks tore niimoodi raha peal vähemalt korra elus püherdada? Reaalse raha. Mitte ühtede ja nullide jada peal, mis meie ekraanidelt vastu paistavad. Raha võiks ju olla käega katsutav. See seletab ka Eesti investorite kinnisvaralembust. Korter või maja on käega katsutav. Su raha on teisendatud mingiks objektiks ning seda ei saa lihtsalt ära kustutada või kaotada. Eks seetõttu on ka palju hirme ühisrahastuses investeerides, rääkimata krüptovaluutast. Raha on kuskil “õhus” ning kaob kindlustunne. Seetõttu jääb paljudel inimestele raha lihtsalt seisma.

Kinnisvarasse investeerides peavad summad suured olema, aga ühisrahastuses ei pea. Seal võib alustada kasvõi 10. eurost ja niimoodi tasapisi kindlustunnet suurendada ja hirmu vähendada. Minul on aidanud hirmu vähendada ka teiste kogemustest kuulmine ja lugemine.

On aeg pöörata pilgud kontodele ja lüüa numbrid kokku. Etteruttavalt võin õelda, et jaanuar on olnud investeerimises rekordkuu. Suur aitäh Mintosele, kes selle kõik võimalikuks on teinud. Nimelt on neil käimas CashBack kampaania, millest kirjutasin ka selles postituses Kas sa soovid tasuta raha? ning põgusalt Mintost tutvustavas postituses Miks investeerida Mintoses?.

Loe edasi SIIT.

Kes on RahaBot?

scroll to top