fbpx
Close

Mis on Spordipanustaja elu?

Avatar

Kui blogija on valinud enda domeeninimeks “suhteskoefitsientidega”, siis võib aimata, et tegemist on spordipanustamisega tegeleva kirjutajaga. Noormees, kes 2018. aasta suve lõpus blogiga alustas, kirjutab oma sissejuhatuses, et spordipanustamisega suudavad kasumit teenida vaid 1-2% inimestest ning tema on selle väikese seltskonna hulgas.

Ankeet

Nimi: Spordipanustaja elu

Lühitutvustus: Kes ma olen? Olen see aasta 21 aastaseks saanud noormees, kelle ainus sissetulek tuleb spordile panustamisest. Õpin ka ülikoolis majandust ja hetkel algamas teine õppeaasta (ühe korra suutsin juba ülikooli pooleli jätta).

Kuidas see kõik alguse sai? Panustamisesse kiskus mind tegelikult mu enda isa umbes 5 aastat tagasi, kes sel hetkel mõtles, et oleks lihtsalt lahe proovida ja vaadata mis saaks. Väga täpselt ei mäleta seda aega, aga tean et kaotasime järjepidavalt, ajasime kaotusi taga panustades suuremaid summasid ja kaotades veelgi rohkem.

Põhiliselt panustasime üsna mainstream jalgpalli- ja tennisemänge ja ega sellistest kohtadest naljalt väärtusi ei leia. Eriti selgelt on meeles üks bet, kuidas panime 120 eurot Real Madridi võidu peale (~1.2 koefitsient ehk võit oleks meile toonud 24 eurot kasumit), mis kaotas ja see peale isa otsustas, et mõttetu teema ja ei ole mõtet enam tegeleda.

LOE BLOGI

One Comment

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

One Comment
scroll to top