fbpx
Close

Mis on Investeerimisraadio?

Avatar

Investeerimisraadio esimene saade jõudis kuulajateni 2015. aasta mais ning sellest ajast alates on Kristi Saare ja Tauri Alas olnud iga nädal paljude Eesti väikeinvestorite lahutamatuteks kaaslasteks ning rääkinud neile investeerimisteemadel. Teemadevalik on seinast-seina – ühisrahastus, aktsiaturud, kinnisvara jne.

Ankeet

Nimi: Investeerimisraadio

Hüüdlause: Räägime koos investeerimisest!

Lühitutvustus: Investeerimisraadio sai ellu kutsutud eesmärgiga mõelda ja rääkida avalikult investeerimisest. Oleme suunatud alustavale investorile, kellele soovime pakkuda tuge esimeste sammude astumisel investeerimismaailmas. Me ise tunneme, et oma esimeste sammude astumisel olime raskes olukorras, sest usaldusväärset infot ja teiste investorite kogemusi oli raske leida.

Oleme seda meelt, et kõik asjad siin elus vajavad õppimist – samamoodi tuleb ka investeerimist õppida. Vahest juhtub, et mõni asi tuleb alguses väga hästi välja, kuid pikemas perspektiivis tunneme ikkagi tagasilööke.

Investeerimisraadio ei jaga investeerimisnõuandeid, kuid me saame rääkida erinevatest investeerimise liikidest ja nendega kaasnevatest riskidest. Samuti võime vihjata headele raamatutele ja aidata kaasa investorite mõttemaailma kujundamisele. Tähtis on pihta hakata ja teadlikult ise oma finantstulevikku kujundada!

KUULA PODCASTE

scroll to top